قوانین و مقررات


لطفاً فوانین و شرایط استفاده از فروشگاه کفش ملی را قبل از استفاده از آن بخوانید. با استفاده از این وب سایت شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن اعلام می کنید. اگر شما این قوانین را قبول ندارید لطفاً از این وب سایت استفاده نکنید و از آن خرید نکنید.

موارد کلی

این وب سایت تحت مالکیت شرکت کفش ملی قرار دارد و بوسیله این شرکت طراحی، راه اندازی و توسعه داده شده است. حق تغییر در محتوای وب سایت، توقف ادامه فعالیت سایت، ساعات آنلاین بودن وب سایت و تجهیزات لازم برای دسترسی به سایت بدون هیچگونه محدودیتی برای کفش ملی محفوظ است.

مدت زمان اعتبار قیمت

 1. کفش: مدت اعتبار قیمت محصولات 24 ساعت می باشد.

پشتیبانی

 1. کفش ها: کفش ها دارای سه ماه ضمانت هستند. در صورت نیاز، مشتری می بایست کفش را با هماهنگی قبلی به واحد فروش آنلاین پست کند. تشخیص امکان استفاده از ضمانت صرفا بر عهده کارشناسان شرکت کفش ملی می باشد. سایر کالاها مانند سرپایی و لوازم جانبی فاقد ضمانت هستند.
 2. وب سایت: کارکرد بدون نقص وب سایت تضمین نمی شود. اگر با ایرادی برخورد کردید لطفا آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت برطرف گردد.

عودت کالا و خدمات

 1. کفش ها: عودت کالا امکان پذیر نیست. در صورت نیاز به تغییر سایز می توانید به نزدیکترین فروشگاه کفش ملی مراجعه کرده و یا پس از هماهنگی مرسوله را برای واحد فروش آنلاین پست کنید.

عودت وجه

کالاهای دریافت شده توسط مشتری امکان عودت ندارند و پس از دریافت کالا توسط مشتری قابل عودت نمی باشند.

دسترسی غیرمجاز

شما در قبال دسترسی غیر مجاز به اطلاعات وب سایت شامل اطلاعات مشتری ها و خریدهایشان، مسئول هستید.

محدودیت های استفاده از سایت

 1. خدمات و محتویات وب سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در وب سایت برای شرکت کفش ملی محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده نماید. اگر می خواهید از خدمات و محتویات این وب سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات این وب سایت برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس این وب سایت و لینک به آن مجاز می باشد.
 2. شما فقط می توانید از اطلاعات این سایت برای مقاصد قانونی استفاده کنید. انتقال و پست هر گونه مطلبی که به حقوق دیگران از هر طریق ممکن تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین تهدید کردن، کلمات توهین آمیز و افترا آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل و کریه و کفر آمیز و یا حتی مطالب قابل اعتراض که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی که شامل اعمال مجرمانه می شوند. انتشار هرگونه مطلبی که به نوعی شامل تبلیغات یا تقاضا برای محصولات و سرویس ها است بدون کسب موافقت قبلی از کفش ملی ممنوع است. شما نمی توانید از این سایت برای پخش تبلیغات خود یا انجام هرگونه فعالیت اقتصادی که تقاضای استفاده از دیگر خدمات Online رقبای این سایت را از کاربران دارد، استفاده کنید. هرگونه عملی از جانب شما که در حوزه محدودیت های سایت قرار داشته باشد و یا به هر نحو مانع استفاده کردن و لذت بردن دیگر کاربران از امکانات سایت شود مجاز نمی باشد.
 3. این سایت شامل مطالب دارای حق نشر، علایم تجاری و دیگر مطالب وابسته به مالک شامل متن، گزارش، مقاله، نرم افزار، عکس، قطعات ویدئویی، موسیقی و غیره است که تماما شامل قوانین حق ناشر بین المللی هستند.
  1. شما اجازه تغییر دادن، انتقال، نمایش، بکارگیری در واگذاری یا فروش، ایجاد کارهای مشتق شده از آنها و یا هر روش دیگری که محتوای سایت را چه قسمتی از یک صفحه یا کل آن را در یک قاب (Frame ) از یک سایت دیگر نمایش می دهد ندارید.
  2. هیچگونه کپی، پخش مجدد، انتقال، انتشار یا استفاده تجاری محتوای متنی، تصویری و ویدئویی در هر شکل بدون اجازه صریح از کفش ملی مجاز نمی باشد. در صورت انجام هرگونه عمل کپی و توزیع و انتشار مجدد هیچگونه عمل پاک کردن و یا تغییرات مشخصات مالک اثر، علایم تجاری یا علایم حق ناشر مجاز نمی باشد. شما می دانید که با دانلود کردن مطالب دارای حق نشر، حق مالکیت آنها را بدست نمی آورید.
  3. بعضی مطالب که از منابع خاص دولتی هستند می توانند به راحتی از منبع اصلی آنها کپی شوند.
  4. برای استفاده از مطالب سایت ما در مقاصد علمی دانشگاهی لازم است یک نسخه از آن را برای ما ارسال کنید.
 4. شما اجازه Upload و پست یا قابل دسترس ساختن هرگونه مطلب محافظت شده توسط قانون حق نشر، دارای علایم تجاری یا دیگر حقوق مالک را بدون بیان کردن نشر آن را ندارد و تشخیص اینکه مطلبی بوسیله قوانین حق نشر محافظت نشده است به عهده شماست. شما به تنهایی مسئول هرگونه خسارت ناشی از رعایت نکردن قوانین حق نشر، حقوق مالک یا هرگونه ضرر دیگر ناشی از چنین عملی هستید. با قرار دادن هر گونه مطلب در قسمت های عمومی سایت شما به طور خودکار تضمین می کنید که صاحبان آن مطلب به طور واضح حق امتیاز جهانی و همیشگی غیر قابل فسخ و غیر انحصاری و لیسانس استفاده، تولید مجدد، تغییر دادن، وفق دادن، انتشار، نمایش و توزیع آن مطلب را چه بطور کامل یا خلاصه شده یا در ترکیب با کارهایی در هر شکل دیگر و فن آوری دیگر را به شرکت می دهد. همچنین شما اجازه دسترسی، مشاهده، ذخیره یا تولید مجدد مطلب را برای استفاده شخصی به هر کاربر دیگر این سایت می دهید. شما حق ویرایش، کپی، نمایش، توزیع و انتشار هرگونه مطلبی را که در سایت بوسیله  شما قرار داده شده است را می دهید.
 5. منافع فوق که برای کفش ملی ذکر شد، همچنین برای شرکت های تابع، اشخاص ثالث و نمایندگی های آن نیز محفوظ است.

رفع ضمانت و محدوده مسؤلیت

 1. کفش ملی به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به روز خواهد كرد.اطلاعات موجود در وب سایت کفش ملی از منابع معتبر و نیز شركت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در وب سایت کفش ملی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. کفش ملی مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
 2. شما موافقت می کنید که کلیه پیام های ارسال شده از فروشگاه کفش ملی برای آدرس پست الکترونیکی تان که در زمان ثبت نام در فروشگاه کفش ملی استفاده می کنید، مطالعه کرده و به آنها پاسخ دهید. کلیه پیام های ارسال شده به آدرس ایمیل شما دریافت شده تلقی می گردد و قرارگرفتن ایمیل های ارسالی در پوشه Spam یا Junk Mail یا نظایر آن رافع مسئولیت شما نیست.
 3. شما موافقت می کنید که کلیه ریسک های استفاده از وب سایت کفش ملی به عهده خودتان است. کفش ملی تضمینی برای فعال بودن بی وقفه وب سایت نمی دهد و مشخصا اعلام نمی کند که وب سایت فارغ از هرگونه اشکال است.
 4. این سایت به همین شکل که هست (AS IS) تهیه شده است و بدون هرگونه ضمانت بیان شده یا ضمنی به شما ارائه می شود.
 5. مسؤلیت هرگونه خسارت یا صدمه ناشی از قطع شدن کارایی، خطا، غفلت، بی دقتی، وقفه، حذف، کاستی، تاخیر در عملکرد یا ارسال، ویروس های کامپیوتری، قطع شدن خطوط ارتباط، سرقت یا تخریب یا دسترسی غیر مجاز، دگرگونی، استفاده از سایت برای رخنه در قرار داد، اعمال زیان آور، اهمال یا تحت هر شرایط دیگر کفش ملی هیچگونه مسؤلیتی در قبال تماس افترا آمیز، اهانت آور یا غیر قانونی دیگر کاربران ندارد و خطر ناشی از صدمه باقیماندن در آن تماما به عهده خودتان است.
 6. تحت هیچ شرایطی کفش ملی یا هر شخص و نهادی که درگیر طراحی، تولید یا عرضه این سایت یا محتوای قرار داده شده در سایت است طبق این قرارداد مسؤلیتی نخواهد داشت در ضررها یا تحت هر فرضیه قانونی برای خسارت که شامل مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی، استثنایی، جزایی، مهم یا خسارات مشابه شامل محدودیت، از دست دادن سود و منافع، ضرر استفاده یا ضرر های اقتصادی مشابه که ناشی از استفاده از این سایت یا ناتوانی در استفاده از این سایت می باشد. شما می دانید که مقررات این قسمت شامل تمامی موارد استفاده از محتوای سایت می شود.
 7. تحت هیچ شرایطی کفش ملی هیچگونه مسئولیتی در قبال شما برای کلیه خسارات شامل هر مبلغی که توسط شما پرداخت شده برای استفاده از این سایت نخواهد داشت.
 

بررسی و مراقبت

حق بررسی محتوای این سایت شامل اتاق های گفتگو و تابلوهای اعلانات برای بررسی برآورده شدن این شرایط و هر قانون استفاده که توسط شرکت منتشر شده است و اقناع هر نوع قانون، آیین نامه یا تقاضای دولتی مجاز ، برای کفش ملی محفوظ است. کفش ملی این حق را برای خود می داند که نسبت به حذف هرگونه مطلبی که به عقیده شرکت به عنوان تخطی شناخته شده، یا ویرایش یا امتناع از پست یا حذف هرگونه مطلبی که به سایت وارد شده یا پست شده اقدام کند.
در مواردی که کفش ملی تشخیص بدهید و علی الخصوص در مورد پرداخت های اینترنتی، مشتری می بایست شماره کامل کارت بانکی، شماره تلفن همراه و تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را جهت احراز هویت به آدرس ایمیل shop@meliishoe.ir ارسال کند. 

پرداخت غرامت

شما تضمین می کنید که غرامت لازم را به  کفش ملی، وابستگان آن، اداره کنندگان آن، و کارمندان آن در قبال تمام جرم ها، اعمال، خسارات، هزینه ها، مسئولیت ها، زیان ها، هزینه ها ( شامل حقوق منطقی وکلاء) که ناشی از استفاده شما از این سایت است، را تماما پرداخت کنید.
 

علایم تجاری

™mellishoes.ir و ™mellishoe.ir  جزء علایم تجاری کفش ملی می باشند و همه حقوق استفاده از آنها برای کفش ملی محفوظ است. دیگر علایم تجاری بکار رفته در سایت مربوط به صاحبان مشخص آنهاست و استفاده از آنها منوط به کسب اجازه از آنهاست.

اشخاص ثالث

کفش ملی توزیع کننده مطالبی است که بوسیله اشخاص ثالث و کاربران این سایت تهیه شده است. بنابراین کفش ملی کنترلی مانند کنترل یک کتابخانه عمومی، کتابفروشی یا دکه روزنامه فروشی بر آنها ندارد. هر عقیده، نصیحت، یاری، پیشنهاد یا اطلاعات دیگر یا مطالبی که بوسیله اشخاص ثالث تهیه شده است شامل تهیه کنندگان اطلاعات و کاربران  همگی از طرف نویسندگان آنهاست نه از طرف کفش ملی. در بسیاری از موارد مطالبی که در سایت عرضه شده است بیانگر نظر و قضاوت کاربر تهیه کننده اطلاعات مربوطه است. کفش ملی  مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی مطالب مزبور که در سایت قرار داده  شده اند و توسط کارمندان مجاز این شرکت تهیه نشده اند نمی باشد.

پیوند های اینترنتی

کفش ملی مسؤلیتی در قبال محتوای پیوند هایی (Link) که در این سایت به سایت های دیگر وجود دارد نمی باشد و همچنین بر درستی محصولاتی که این شرکت ها عرضه می کنند صحه نمی گذارد. کفش ملی مسؤلیتی در قبال تجارت هایی که با سازمان ها و شرکت ها و افرادی که به نحوی در این سایت معرفی شده اند ندارد. هرگونه مشکلی که ناشی از انجام این معاملات به وجود آید تحت قوانین آن سازمان ها و شرکت ها قابل پیگیری است.

در این سایت پیوند های زیادی به سایت های دیگر وجود دارد. وقتی از طریق این پیوند ها به این سایت ها وارد می شوید تحت قوانین و مقررات آنها قرار می گیرید.

تغییر قوانین استفاده

کفش ملی این حق را دارد که در هر زمان مقتضی نسبت به تغییر یا اصلاح موارد مندرج در این قوانین اقدام کند و قوانین جدیدی شامل اضافه کردن هزینه استفاده از سایت را ایجاد کند.  این تغییرات به محض ایجاد و انتشار در این صفحه قابل اجرا خواهند بود و مشتری ها موظف هستند این قوانین را به طور متناوب مطالعه کرده و در صورت عدم توافق استفاده از سرویس های خوددر کفش ملی را متوقف کنند.

موارد متفرقه

این قوانین شامل تمام توافقات بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی در این خصوص و لغو شدن تمام موافقت های پیشین نوشته شده یا شفاهی بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی است. با این قوانین طبق قوانین قضایی جمهوری اسلامی ایران رفتار می شود.

استفاده از مطالب وب سایت

پیشنهاد می کنیم برای قرار دادن پیوند سایت ما در سایت خود از پیوند http://www.mellishoe.ir استفاده کنید. بدیهی است نمایش محتوای این سایت از طریق پیوند با عکس ها و صداها و نوشته های آن یا نمایش این سایت در یک قاب (frame) از سایتی دیگر نقض آشکار قوانین حق نشر و علایم تجاری است و ممنوع می باشد.